Особливості маяка

 • зчитує GPS координати літального апарату з бортового або виділеного приймача GPS;
 • активується на виклик з УКХ рації або за таймером;
 • передає голосом координати GPS, сигнали класичного маяка, також має унікальний режим пошуку Proximity;
 • оснащений зумером і яскравим світлодіодом, що полегшує пошук у високій траві або в снігу;
 • має схеми контролю зовнішньої напруги, дозволяючи відстежувати напругу ходового акумулятора моделі в процесі польоту;
 • заряджає власний акумулятор від зовнішнього джерела 5-6В безпосередньо в процесі експлуатації;
 • легко налаштовується та калібрується за допомогою програми для ПК.
 • розмір: 20x30мм;
 • вага: 5-6 г (з акумулятором 50мАч).

>Конфігуратор скачати. Пароль tBeacon<

Комплект постачання:

 • tBeacon Green (прошитий та відкалібрований) з дротовою антеною в термозбіжній трубці.
 • кабель для підключення до GPS, налаштування та мережі 5в.
 • вкладиш з QR кодом для завантаження інструкції на сайті.
 • наклейка з логотипом.
 • акумулятор*

Доставка:

Доставка після оплати послугою Нова Пошта на вказане Вами відділення.

Рекомендації по підготовці маяка

   Наполегливо рекомендується обробити плату маяка водостійким, діелектричним покриттям, наприклад, спеціалізованим лаком або рідкою ізолентою. Обробляючи плату маяка, уникайте попадання лаку всередину вимикача, зумера та роз'єму.
Встановлюючи маяк на модель, оцініть можливість випадкового відключення маяка. Якщо така подія ймовірно, рекомендується вжити заходів: від простого видалення важеля перемикача (ускладнюється процес увімкнення-вимкнення) до повної його заміни на надійніший аналог.
Уникайте таких місць установки, де маяк може зазнати сильної деформації (наприклад, перед важким акумулятором) або може бути похований під радіонепрозорими предметами при аварії.

УВАГА: При операціях з маяком рекомендується уникати використання металевих інструментів та інших струмопровідних предметів. Пам'ятайте, що до маяка підключено заряджений літій-полімерний акумулятор!

 

Маяк має схеми контролю напруги власного живлення, а також контролю зовнішньої (ходової) батареї LiPo (припустиме підключення до акумулятора 2-6S).
Контроль живлення блокує запуск маяка при напрузі на батареї нижче 3.0В. Маяк буде в режимі відкладеного старту, коротко блимаючи червоним світлодіодом, поки напруга акумулятора не підніметься до 3.3В.
За нормального старту маяк озвучує напругу на власній батареї. Наприклад, "три вісім" означає напругу на акумуляторі 3.8В. За умови ненульового значення параметра "Пороги зовнішньої батареї", під час старту і далі, через кожні 15 секунд маяк здійснює пошук зовнішньої LiPo батареї.
За наявності напруги на відповідному вході маяк визначить кількість банок акумулятора і видасть зуммером відповідну кількість "біпів". Наприклад, для батареї 3S маяк видасть три "біпи".
Після цього маяк повідомить середню напругу на банках акумулятора в ефір. Наприклад, "чотири два" означає, що середня напруга на банках дорівнює 4.2В.
Маяк переходить в режим моніторингу зовнішнього акумулятора: раз на секунду перевіряє досягнення заданих порогів "попередження" і "критично".
При досягненні порога "попередження" маяк повідомляє поточну середню напругу на банках в ефір з інтервалом в 15 секунд.
При досягненні порога "критично" маяк повідомляє поточну напругу на банках в ефір з інтервалом в 1 секунду, а також задіює світлозвукову сигналізацію.
Середня напруга на банках нижче 2.5В вважається відсутністю акумулятора. Маяк сигналізує про це коротким подвійним "біпом" та трьома повідомленнями "нуль нуль" в ефір, після чого переходить у сплячий режим.
За замовчуванням параметр "Пороги зовнішньої батареї" встановлено на значення "0", тобто. моніторинг вимкнено. Рекомендоване значення: "3533". Тобто. поріг "попередження" встановлено 3.5В, а поріг "критично" 3.3В банку.
Використання цієї функції призводить до більш сильного використання акумулятора маяка, тому рекомендується підключати його до джерела 5В для підзарядки власного акумулятора маяка.

Роз'єм

Для підключення до GPS, джерела напруги для заряджання, зовнішньої контрольованої батареї та для програмування використовується 5-ти штирковий роз'єм. Штекер поставляється у комплекті з кабелем під паяння.

 • Vext - вхід для контролю зовнішньої (польотної) батареї. Використовується лише за необхідності, підключається до плюса акумулятора.
 • RX - вхід UART. Використовується для підключення до джерела GPS-координат, якщо воно доступне, а також при підключенні до ПК;
 • TX - вихід UART. Використовується лише при підключенні до ПК;
 • +5V - вхід напруги 5В, що використовується для заряджання акумулятора маяка;
 • GND - загальний.

Програмування та прошивка

У цій версії маяка не використовується вхід DTR, тому для прошивки та налаштування може використовуватися UART-адаптер, не обладнаний цим виводом.
З'єднайте висновки GND, TX та RX маяка з висновками GND, RX та TX UART-адаптера, відповідно (зверніть увагу: RX -> TX!).
Щоб підключити конфігуратор для налаштування, увімкніть маяк відразу після натискання кнопки "ПІДКЛЮЧЕННЯ" в конфігураторі .
Для прошивки маяка потрібно натиснути кнопку "ПРОШИВКА" у конфігураторі та увімкнути маяк відразу після появи чорного консольного вікна на дисплеї.

 

 

 

­